Tarcze do asfaltu

Tarcze diamentowe do asfaltu, produkowane przez firmę ASTAR Narzędzia diamentowe możemy podzielić na trzy kategorie:

  • TARCZE DO ASFALTU ECO
  • TARCZE DO ASFLATU SEMI
  • TARCZE DO ASFALTU PRO

Zakres stosowanych średnic tarcz do asfaltu to: od 230mm do 1200mm.

Przy doborze tarcz do asfaltu musimy sugerować się mocą przecinarki, głębokością cięcia oraz sposobem chłodzenia tarczy. Najczęstszym rozmiarem tarcz do asfaltu to 350mm, wynika to dużej popularność przecinarek dostępnych na takie średnice.

Największą żywotność uzyskamy stosując tarcze do asfaltu z serii Pro, są to tarcze produkowane z najwyższej klasy materiałów, tarcze lutowane, osiągające największe „przebiegi”.

Odpowiednie chłodzenie i umiejętności operatora stawiają te tarcze do asfaltu na pierwszym miejscu wśród produktów dostępnych na rynku.

W przypadku małego zapotrzebowania na cięcie asfaltu przez firmy remontowe (sporadycznie używana) proponujemy Państwu zastosowanie tarcz do asfaltu z Serii „semi” lub Eco, ich niska cena i stosunkowo duża żywotność na pewno zadowolą każdą firmę budowlaną o szerokim zakresie specjalizacji.

Dla firm zajmujących się tylko zarobkowym cięciem asfaltu, proponujemy tylko i wyłącznie tarcze do asfaltu z serii Pro, w rozmiarach od 300m-1200mm które są idealnym narzędziem zarobkowym podczas cięcia asfaltu. Tarcze do asfaltu z serii pro charakteryzują się :

  • szybkim cięciem
  • ekstremalnie wysoką wydajnością !!!!!!
  • niskim kosztem zakupu w stosunku do wydajność
  • możliwość regeneracji

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej szerokiej oferty tarcz do asfaltu, w której każda firma w zależności od potrzeb znajdzie odpowiednie narzędzie.

Przed zakupem warto zapoznać się poradnikiem na temat tarcz diamentowych

Zobacz cennik:


Polecane produkty

Wiertnica DK 32/WEKA

Olejowa skrzynia biegów z pompą olejową, sprzęgło przeciążeniowe, łagodny start, elektroniczny system ochrony silnika.

» więcej
Wiertła diamentowe

Oferujemy wiertła diamentowe (koronki diamentowe) rurowe koronowe z segmentami diamentowymi różnych typów o zróżnicowanej twardości – odpowiednio dla różnych rodzajów zadań.

» więcej
Przecinarka SW

Długość cięcia od 60 do 150 cm, zastosowanie: cięcie płytek gresowych, ceramicznych, z naturalnych kamieni, klinkieru, mat. bud., mocna, solidna konstrukcja, łatwość przestawienia przy cięciach pod kątem 45 stopni, składane nogi podstawy umożliwiają łatwy transport, 12 łożyskowe prowadzenie głowicy tnącej – duża precyzja cięcia, zintegrowana pompka wodna

» więcej
Projekt i realizacja: Intermania | linki